Kubki reklamowe – co warto wiedzieć na temat tych gadżetów?

Alicja,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Planując działania marketingowe, wiele firm decyduje się zainwestować w różnego rodzaju gadżety reklamowe. Ciekawą alternatywę dla długopisów, smyczy, koszulek czy eko toreb stanowią równie praktyczne i estetyczne kubki. Taki produkt wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Doskonale sprawdzi się on w roli upominku dla kontrahenta z okazji Walentynek, Bożego Narodzenia czy jubileuszu marki. Tego typu gadżet umieścić można również w firmowej kuchni tak, by każdego dnia dostęp do niego mieli zarówno pracownicy, jak i osoby odwiedzające siedzibę przedsiębiorstwa.Jak krok po kroku zamawiać kubki reklamowe? Pierwszy etap to wybór produktu. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż takie naczynia różnić mogą się od siebie szeregiem parametrów. Pierwszym z nich jest materiał wykonania. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się ceramikę, która jest zarówno trwała, jak i estetyczna. Kolejnym z nich jest pojemność. W znaczącej większości przypadków waha się ona od 200 do 300 mililitrów. Zamiast kubka zdecydować możemy się na zakup innego naczynia – kufla czy filiżanki. Ciekawe rozwiązanie stanowią także kubki termiczne, które doskonale sprawdzają się w czasie podróży czy spacerów, utrzymując pożądaną (wysoką lub niską) temperaturę napoju przez długi czas.

Kubki reklamowe pokryte mogą być rozmaitymi nadrukami. Przybierać mogą one na przykład formę loga danej marki i zostać wzbogacone o slogan reklamowy czy dane teleadresowe. Alternatywne rozwiązanie stanowi przykuwająca wzrok grafika utrzymana w barwach charakterystycznych dla firmy. Warto zadbać o to, aby całość prezentowała się spójnie i estetycznie – jedynie wówczas będziemy mogli mieć pewność, że taki gadżet zapadnie w pamięci kontrahentów przez długi  czas.

kubki reklamowe różnić mogą się od siebie również techniką nadruku. W przypadku niektórych z nich nadruk ograniczony jest jedynie do kilku kolorów, a w innych możliwe jest wykorzystanie dowolnej barwy z wzornika Pantone. Co ciekawe, w zależności od techniki, grafika znaleźć może się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kubka, a nawet na jego uszku.

Komentowanie zablokowane.