Pikantne czekoladki reklamowe

Alicja,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Czekolada to wyrób stary jak świat. Już Majowie pili czekoladowy esencjonalny napój, przyrządzony z ziaren kakaowca. Był to napój wyrazisty w smaku, ponieważ Majowie dodawali do niego różnorakie przyprawy. Niech ta ciekawostka stanie się dla nas inspiracją. Czekolada nie musi być tylko i wyłącznie słodka. Odrobina pikanterii, niespotykane i nieoczekiwane połączenie różnych składników, zaowocuje wyjątkowym smakiem. Sprawdźmy, jakie niebanalne czekolady i czekoladki proponują nam cukiernie oraz producenci słodkich smakołyków.

A proponują naprawdę wiele. Nie trzeba być odważnym, by spróbować pikantnych czekoladek. Wystarczy być otwartym na nowe doznania smakowe…

Czekoladki reklamowe z chilli w czekoladzie deserowej to głęboki i wyrazisty smak. Chilli nie maskuje smaku czekolady, lecz go podkreśla i uzupełnia. Nie spodziewajmy się w ustach piekielnych i piekących doznać. Producenci do tego typu czekoladek dodaję tylko odrobinę chilli. Czujemy ostry smak, ale nie mamy ognia w ustach.

Czerwony pieprz to składnik, który możemy spotkać w czekoladkach. W smaku pieprz czerwony jest łagodniejszy od pieprzu czarnego, dlatego idealnie można go wkomponować w słodki smak czekolady. Nadzienie z galaretką i czerwonym pieprzem to znakomity pomysł na nietuzinkowe czekoladki reklamowe. Takie czekolady i czekoladki wyglądają wybornie, ziarenka czerwonego pieprzu dodają im elegancji.

Czekoladki reklamowe o smaku miętowym trudno nazwać pikantnymi, lecz na pewno są znakomita alternatywą dla słodkich rarytasów. Mięta z pewnością nie jest słodka, znakomicie podkreśla smak czekolady. Czekoladki o smaku miętowym wspaniale smakują ze świeżo zaparzoną aromatyczną kawą i dają poczucie słodkiego orzeźwienia.

Pikantne czekoladki to znakomity pomysł na prezent dla panów. Butelka whisky i czekoladki o smaku chilli to oryginalny prezent na wiele okazji. Ale pikantnymi czekoladkami możemy obdarować nie tylko mężczyzn. Panie również lubią próbować czegoś nowego. Dajmy im szansę odkryć nowy smak, którego wcześniej nie znały…

Komentowanie zablokowane.