Torby reklamowe idealne na zakupy

Alicja,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Torby reklamowe

Torby reklamowe

Pomarańcze wysypujące się z foliowej reklamówki to scena nie tylko ze szklanego ekranu. W filmie do kobiety podchodzi zazwyczaj przystojny mężczyzna, który pomaga jej zebrać rozsypane pomarańcze. I wtedy rodzi się między nimi gorące uczucie…W życiu nie dość, że niesforne owoce zbieramy same, to w dodatku nie mamy ich gdzie włożyć, bo przecież reklamówka się porwała…Nie warto się stresować. Wybierajmy torby z materiału. Nie porwą się i z pewnością nie będą jednorazowe. W dodatku zawsze można na nich polegać.

Torby reklamowe wygrywają z torebkami foliowymi. Mają więcej zalet. Są wygodne. Łatwo je złożyć (dzięki czemu zmieszczą się nawet w małej torebce). W przeciwieństwie do torby papierowej, bawełnianą torbę możesz zawiesić na ramieniu, co jest szczególnie ważne, gdy niesiemy ciężkie zakupy. No i właśnie owa ilość zakupów. Czyż nie wygodniej jest nieść jedną pojemną torbę, wypełnioną produktami spożywczymi, niż pięć torebek jednorazowych, których uchwyty „piłują” wewnętrzną część dłoni? I jeszcze jeden argument: torby materiałowe są ekologiczne – po jednym użyciu nie wyrzucamy ich do kosza. Szanujmy środowisko!

No dobrze, zostaliśmy przekonani, że wielorazowe torby reklamowe na zakupy są praktyczniejsze. Ale jaką konkretnie wybrać, by w stu procentach spełniała nasze wymagania?

Odpowiedź jest prosta: wybierz tę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeżeli preferujesz noszenie zakupów na ramieniu, wybierz długie uchwyty. Jeżeli często kładziesz torbę w miejscach, w których może się zabrudzić, wybierz ciemny kolor. Lista Twoich zakupów jest zawsze długa? Kup torbę z poszerzanymi bokami i dnem. Idąc do sklepu nie bierzesz torebki, tylko portfel? Znajdź torbę z suwakiem, by móc bezpiecznie włożyć do niej swój portfel.

torby reklamowe, które niosą zakupy za Ciebie? To możliwe. Dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą dźwigać zakupów, podarowano wygodny gadżet – torbę na kółkach. Wyciągana rączka i duża pojemność takiej torby sprawiają, że zakupy są naprawdę przyjemne.

Komentowanie zablokowane.