Upominki reklamowe pod choinkę

Alicja,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

Wigilia i Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Czas aromatycznego barszczu z uszkami oraz smażonego karpia. To zapach choinki i radość z otrzymywanych prezentów. Święty Mikołaj, choć życzliwy, nie zawsze jednak trafia w gust obdarowanych. Nie warto zostawiać świątecznych zakupów na ostatnią chwilę. W przeciwnym wypadku prezenty trafią albo do szuflady, albo na…serwis aukcyjny. Oszczędźmy innym kłopotu, a sobie poczucia winy. Kupujmy z głową. Niech nasze zakupy będą przemyślane. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że uśmiech obdarowanego jest szczery.

Prezenty do 50 złotych

Masz liczną rodzinę, a tym samym do obdarowania wiele osób? Nie szkodzi. Ciekawe upominki reklamowe nie muszą być drogie.

Ręcznie malowane czekoladki, elegancki zestaw aromatyzowanych herbat, kawa z kubkiem – takie delikatesy to upominki niezwykle praktyczne.

Dużą popularnością cieszą się gadżety z personalizacją. Długopisy, podkładki pod mysz, kalendarze, wszystkie ze zdjęciem, które sami wybierzemy.

A może gra towarzyska, wciągająca powieść lub składanka muzyczna? Jeżeli znasz gust osoby, której chcesz wręczyć prezent, to podarki z muzycznej lub książkowej półki z pewnością będą trafione.

Prezenty od 50 złotych do 100 złotych

W takiej cenie mężczyźnie kupimy dobre wino, elegancki krawat lub bardziej na luzie – rzutki z tarczą. Kobiecie za tę kwotę możemy ofiarować ładny zegar do sypialni, sprawdzony krem do twarzy lub bardziej na luzie – wałek do ciasta w kształcie…kija baseballowego. Upominki reklamowe dla dzieci do 100 złotych to gitary do zabawy, maty do tańczenia lub, uwielbiane przez dzieci, biurkowe piłkarzyki.

Prezenty powyżej 100 złotych

Mając do dyspozycji większą gotówkę, warto kupić coś, co będzie długo służyło obdarowanej osobie. Do takich upominków reklamowych z pewnością zaliczą się: portfel wykonany ze skóry naturalnej, markowe perfumy lub srebrne kolczyki. A może coś wielkiego? Olbrzymi kosz delikatesowy lub dmuchana sofa? A może coś malutkiego? Spinki do mankietów, gra na konsolę, voucher na zabiegi do salonu kosmetycznego…Upominki reklamowe to kopalnia pomysłów.

Komentowanie zablokowane.